Iparág-specifikus tulajdonságok
| Tervezési stílus | KLASSZIKUS |
Egyéb attribútumok
| Serpenyők típusa | Serpenyők és serpenyők |
| Anyag | Fém |
| Fém típus | Alumínium ötvözet |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Edényfedél típusa | üveg fedelet |
| Edény fedél | Edényfedéllel |
| Kapacitás | 3-4 liter |
| Használat | Főoldal Hotel Étterem Szabadtéri Főzés |
| Fogantyú | gumi fogantyú |
| Csomagolás | Egyedi csomagolás |
| Logó | Fogadja el a testreszabott logót |
| Alak | Kerek forma |
Csomagolás és szállítás
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 38x32,5x16 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 2,390 kg |
| Tétel | Érték |
| Serpenyők típusa | Levesfazék |
| Anyag | Alumínium |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Edény fedél | Üveg fedél |
| Méret | Átm.28cm x H12 cm |
| Alsó vastagság | 3,0 mm |
| Az edény szájának vastagsága | 4,0 mm |
| pot Magasság | 12cm |
| belső | belül két réteg fekete tapadásmentes festékkel |
| Külső | matt fekete magas hőmérsékletű festékkel bevonva |
| Alak | Kerek forma |

A Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd.-t 2022-ben alapították, ami a COVID-19 világjárvány majdnem utolsó éve. Ragaszkodunk a „tapadásmentes serpenyő elkészítése” eredeti törekvéséhez.
A Leer mindenféle serpenyőt gyárt ügyfeleink számára OEM-en és ODM-en keresztül világszerte. Ügyfeleinknek lehetőséget kínálunk arra is, hogy a semmiből dolgozzanak együtt mérnökeinkkel az edények tervezésén, ami valóban személyre szabott. Minden konyhai és konyhai eszközünket a kínai Zhejiang tartományban, Cixi városában található, 150 000 négyzetméteres üzemünkben tervezzük és gyártjuk.
Mennyi ideig kell főzni a spagettit: A közvetlen válasz A legtöbb szárított spagetti kerül 8-12 perc forrásban lévő sós ...
Továbbiak megtekintéseA rövid válasz: Hogyan tisztítsuk meg a kerámia edényeket anélkül, hogy tönkretennénk A kerámia edényeket meleg vízzel, néhány csep...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények a pénzért: legjobb választásunk Ha pontos választ szeretnél: a Tram...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények Márkák most Ha pontos választ szeretnél: Az All-Clad, a Zwilling és...
Továbbiak megtekintése