Iparág-specifikus tulajdonságok
| Tervezési stílus | KLASSZIKUS |
Egyéb attribútumok
| Serpenyők típusa | Serpenyők és serpenyők |
| Anyag | Kerámiai |
| Fém típus | Alumínium |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Edényfedél típusa | Üveg burkolat |
| Edény fedél | Edényfedéllel |
| Kapacitás | 3-4 liter |
| szín | Tejfehér, testre szabható |
| Termékkategória | Tejes edény |
| A piacra kerülés ideje | 2021 nyár |
| Van szabadalmad | semmi |
| Alkalmazható tűzhely | valuta |
| textúra a fa | alumínium ötvözet |
| jellegzetes | Tapadásmentes edény |
| Elektromos? | nem |
| Kereskedelmi tulajdonság | testreszabni |
| mélység | 10 cm |
Csomagolás és szállítás
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 18X13X7 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 25.000 kg |
| Tétel | Érték |
| Serpenyők típusa | Serpenyők és serpenyők |
| Anyag | Kerámiai |
| Fém típus | Alumínium |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Tervezési stílus | KLASSZIKUS |
| szín | Tejfehér, testre szabható |
| Termékkategória | Tejes edény |
| A piacra kerülés ideje | 2021 nyár |
| Van szabadalmad | semmi |
| Alkalmazható tűzhely | valuta |
| textúra a fa | alumínium ötvözet |
| jellegzetes | Tapadásmentes edény |
| Elektromos? | nem |
| Kereskedelmi tulajdonság | testreszabni |
| mélység | 10 cm |

A Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd.-t 2022-ben alapították, ami a COVID-19 világjárvány majdnem utolsó éve. Ragaszkodunk a „tapadásmentes serpenyő elkészítése” eredeti törekvéséhez.
A Leer mindenféle serpenyőt gyárt ügyfeleink számára OEM-en és ODM-en keresztül világszerte. Ügyfeleinknek lehetőséget kínálunk arra is, hogy a semmiből dolgozzanak együtt mérnökeinkkel az edények tervezésén, ami valóban személyre szabott. Minden konyhai és konyhai eszközünket a kínai Zhejiang tartományban, Cixi városában található, 150 000 négyzetméteres üzemünkben tervezzük és gyártjuk.
Egy szabványos 9x13 hüvelykes tepsi elfér körülbelül 3 liter vagy 12 csésze folyadék amikor színültig meg van töltve. A gyakorlati sü...
Továbbiak megtekintéseA gyors válasz: Hogyan mérjük a serpenyő méretét Fry serpenyőben a méretet a serpenyő felső nyílásán k...
Továbbiak megtekintéseMennyi ideig kell főzni a spagetti tésztát: A közvetlen válasz Normál szárított spagetti tészta venni 8-12 perc forrásba...
Továbbiak megtekintéseA rövid válasz: Hogyan fűszerezzünk egy szénacél serpenyőt A Made In szénacél serpenyő fűszerezéséhez le kell mosni a méhviasz védő...
Továbbiak megtekintése