Iparág-specifikus tulajdonságok
| Tervezési stílus | Minimalista |
Egyéb attribútumok
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| Írja be | Serpenyők |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Wok típusú | Tapadásmentes |
| Edényfedél típusa | Edényfedél nélkül |
| Átmérő | 26 cm |
| Serpenyők típusa | Maifan Stone Healthy serpenyő 30cm |
| Márkanév | Leerpan |
| Termék neve | Maifan Stone egészséges serpenyő |
| Használat | Étel főzése |
| Stílus | Modern |
| Alkalmazás | Kichen |
| Szín | Mint a kép |
| Fedél | Üveg fedél |
| Anyag | Öntött alumínium |
| Méret | Mint a kép |
| Fogantyú | Testreszabható |
Csomagolás és szállítás
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 60,0X50,0X50,0 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 5.000 kg |
| Tétel | Érték |
| Írja be | Serpenyők |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Wok típusú | Tapadásmentes |
| Edényfedél típusa | Edényfedél nélkül |
| Átmérő | 26 cm |
| Tervezési stílus | Minimalista |
| Serpenyők típusa | Maifan Stone Healthy serpenyő 30cm |
| Funkció | Raktározott |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| Márkanév | Smartpan |
| Modellszám | IS-FYYJ226 |
| Termék neve | Maifan Stone egészséges serpenyő |
| Használat | Étel főzése |
| Stílus | Modern |
| Alkalmazás | Kichen |
| Szín | Mint a kép |
| Fedél | Üveg fedél |
| Anyag | Öntött alumínium |
| Méret | Mint a kép |
| Fogantyú | Testreszabható |

A Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd.-t 2022-ben alapították, ami a COVID-19 világjárvány majdnem utolsó éve. Ragaszkodunk a „tapadásmentes serpenyő elkészítése” eredeti törekvéséhez.
A Leer mindenféle serpenyőt gyárt ügyfeleink számára OEM-en és ODM-en keresztül világszerte. Ügyfeleinknek lehetőséget kínálunk arra is, hogy a semmiből dolgozzanak együtt mérnökeinkkel az edények tervezésén, ami valóban személyre szabott. Minden konyhai és konyhai eszközünket a kínai Zhejiang tartományban, Cixi városában található, 150 000 négyzetméteres üzemünkben tervezzük és gyártjuk.
Mennyi ideig kell főzni a spagettit: A közvetlen válasz A legtöbb szárított spagetti kerül 8-12 perc forrásban lévő sós ...
Továbbiak megtekintéseA rövid válasz: Hogyan tisztítsuk meg a kerámia edényeket anélkül, hogy tönkretennénk A kerámia edényeket meleg vízzel, néhány csep...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények a pénzért: legjobb választásunk Ha pontos választ szeretnél: a Tram...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények Márkák most Ha pontos választ szeretnél: Az All-Clad, a Zwilling és...
Továbbiak megtekintése