| Tervezési stílus | Modern |
| Funkció | Fenntartható |
| Származási hely | Zhejiang, Kína |
| Írja be | Serpenyők |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Wok típusú | Tapadásmentes |
| Edényfedél típusa | Edényfedél nélkül |
| Átmérő | 20-28cm |
| Serpenyők típusa | Serpenyők és serpenyők |
| Fém típus | Alumínium |
| Tanúsítvány | CE / EU |
| Márkanév | leerpan |
| Termék neve | Fry serpenyőben |
| Használat | Étel főzése |
| Stílus | Modern |
| Alkalmazás | Kichen |
| Szín | Testreszabott |
| Anyag | Öntött alumínium |
| Méret | 20/24/28 cm |
| Kikötő | Ningbo VAGY Sanghaj |
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 30X30X30 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 3.000 kg |
| Ellátási képesség | 100 000 darab/darab havonta |
| Tétel | Tapadásmentes serpenyő | |||
| Méret | 20/22/24/26/28cm vagy egyedi | |||
| Anyag | Alumínium | |||
| Logó | Szokás | |||
| Vastagság | Felső felni 4.0 Test 2.5 Alul 3.0mm | |||
| Fogantyú | Bakelit soft touch revited, Rozsdamentes acél fa puha tapintású, vagy egyedi | |||
| Csomagolás | Színes hüvely vagy egyedi | |||
| OEM/ODM | Üdvözöljük | |||

A Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd.-t 2022-ben alapították, ami a COVID-19 világjárvány majdnem utolsó éve. Ragaszkodunk a „tapadásmentes serpenyő elkészítése” eredeti törekvéséhez.
A Leer mindenféle serpenyőt gyárt ügyfeleink számára OEM-en és ODM-en keresztül világszerte. Ügyfeleinknek lehetőséget kínálunk arra is, hogy a semmiből dolgozzanak együtt mérnökeinkkel az edények tervezésén, ami valóban személyre szabott. Minden konyhai és konyhai eszközünket a kínai Zhejiang tartományban, Cixi városában található, 150 000 négyzetméteres üzemünkben tervezzük és gyártjuk.
Mennyi ideig kell főzni a spagettit: A közvetlen válasz A legtöbb szárított spagetti kerül 8-12 perc forrásban lévő sós ...
Továbbiak megtekintéseA rövid válasz: Hogyan tisztítsuk meg a kerámia edényeket anélkül, hogy tönkretennénk A kerámia edényeket meleg vízzel, néhány csep...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények a pénzért: legjobb választásunk Ha pontos választ szeretnél: a Tram...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények Márkák most Ha pontos választ szeretnél: Az All-Clad, a Zwilling és...
Továbbiak megtekintése