Iparág-specifikus tulajdonságok
| Tervezési stílus | KLASSZIKUS |
Egyéb attribútumok
| Serpenyők típusa | Serpenyők és serpenyők |
| Anyag | Kerámiai |
| Fém típus | Alumínium |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Termék indulási ideje | 2020 tél |
| Van szabadalom? | semmi |
| Alkalmazható tűzhely | valuta |
| Anyag | 304 rozsdamentes acél |
| jellegzetes | Bevonat nélküli edények |
| Vajon elektromos | nem |
| Edény alsó anyaga | Egyetlen alsó |
| specifikációk | 18 cm, 20 cm, 22 cm |
| csomagolás | kartondoboz |
| Fedő típusa | Edzett rozsdamentes acél |
Csomagolás és szállítás
| Eladó egységek: | Egyetlen elem |
| Egy csomag mérete: | 60X32,5X45 cm |
| Egyetlen bruttó tömeg: | 1.000 kg |
| Tétel | Érték |
| Serpenyők típusa | Serpenyők és serpenyők |
| Anyag | Kerámiai |
| Fém típus | Alumínium |
| Alkalmazható tűzhely | Általános felhasználás gáz- és indukciós tűzhelyhez |
| Tervezési stílus | KLASSZIKUS |
| Termék indulási ideje | 2020 tél |
| Van szabadalom? | semmi |
| Alkalmazható tűzhely | valuta |
| Anyag | 304 rozsdamentes acél |
| jellegzetes | Bevonat nélküli edények |
| Vajon elektromos | nem |
| Edény alsó anyaga | Egyetlen alsó |
| specifikációk | 18 cm, 20 cm, 22 cm |
| csomagolás | kartondoboz |
| Fedő típusa | Edzett rozsdamentes acél |

A Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd.-t 2022-ben alapították, ami a COVID-19 világjárvány majdnem utolsó éve. Ragaszkodunk a „tapadásmentes serpenyő elkészítése” eredeti törekvéséhez.
A Leer mindenféle serpenyőt gyárt ügyfeleink számára OEM-en és ODM-en keresztül világszerte. Ügyfeleinknek lehetőséget kínálunk arra is, hogy a semmiből dolgozzanak együtt mérnökeinkkel az edények tervezésén, ami valóban személyre szabott. Minden konyhai és konyhai eszközünket a kínai Zhejiang tartományban, Cixi városában található, 150 000 négyzetméteres üzemünkben tervezzük és gyártjuk.
Mennyi ideig kell főzni a spagettit: A közvetlen válasz A legtöbb szárított spagetti kerül 8-12 perc forrásban lévő sós ...
Továbbiak megtekintéseA rövid válasz: Hogyan tisztítsuk meg a kerámia edényeket anélkül, hogy tönkretennénk A kerámia edényeket meleg vízzel, néhány csep...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények a pénzért: legjobb választásunk Ha pontos választ szeretnél: a Tram...
Továbbiak megtekintéseA legjobb Tapadásmentes edények Márkák most Ha pontos választ szeretnél: Az All-Clad, a Zwilling és...
Továbbiak megtekintése